İSMEK'i İstanbul'un mahallelerine kadar yaydık. Hemşehrilerimizi kurslarımıza bekliyoruz.
Başkanımıza ulaşmak içinBranş Tanıtımı: İngilizce A1
İngilizce, dünya devletlerinin birçoğunun ortak olarak kullandıkları bir iletişim dili haline gelmiştir. Günümüzde birden fazla dil öğrenmek adeta kaçınılmazdır. Dil eğitimleri ile hedeflenen temel amaç birkaç dil bilen nitelikli insanlar yetiştirmektir.

Kurs Tanıtımı: ÇENGELKÖY
Üsküdar’ın şirin yüzü Çengelköy’deki İSMEK kurs merkezi, bilgisayar işletmenliği, fotoğrafçılık, takı tasarımı, İngilizce, kırkyama, modelistlik, el nakışı, resim, rölyef gibi 18 branşta Anadolu yakasında yaşayan İstanbullulara hizmet veriyor.
Hamide Bayram - 11.11.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

İSMEK kursuna Tuzla da katıldım. İngilizce ve Diksiyon eğitimi aldım. Hocalarım sayesinde kişisel gelişimime yatırım yaptım ve sınavlarımda ingilizce dersleri benim için kabus olmaktan çıktı. Değerli hocaları bizlere ulaştırdığı için size çok teşekkür ederim.

Atakan Cengiz KURT - 10.11.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Merhabalar. İSMEK ailesine hayatıma kaliteli bir eğitimle değer kattığı için teşekkür ederim. Eğitimleriyle bir çok insanın hayatında olumlu yönde değişiklikler yaratmaktadır. Ders döneminde öğretmenlerin emekleriyle verimli sonuçlar alınmaktadır. Kariyerimde bana artılar katan İSMEK ailesine tekrardan teşekkür ederim.

Sinem Şavak - 30.09.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Küçükköy İSMEK'te "Bilgisayar Kullanımı" branşına katıldım. Ücretsiz olarak bu kadar kaliteli bir eğitim olması beni çok şaşırttı. Hocamız bu zamana kadar tanıdığım en hoşgörülü, bilgili, anlayışlı ve öğretme kabiliyeti yüksek bir insan. Bu imkanı bize sunan emeği geçen herkese teşekkürler...

bekir turgut - 07.08.2015
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Pendik Yeni Mahalle kurs merkezinde "Fotoğraf Çekimi" branşına katılarak özel bir kursta bile rastlamanın zor olduğu güzel bir eğitim aldım. Değerli öğretmenimizin kurs süresi boyunca bizlere bir şeyler öğretme gayretine, samimiyetine, özverisine sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca yönetici olarak görev yapan hocalarımıza göstermiş oldukları ilgi ve güler yüzünden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Beykent Master Öğrencisi Eda ORUÇ - 15.07.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

'Indesit Company' gibi bir firmaya girmek günümüz şartlarında ne kadar zor bir süreçtir tahmin edersiniz. Buraya bir sene önce girmeye çalışsaydım sonucun başarılı olmasına pek ihtimal vermezdim doğrusu. Bu zamana kadar sayısız hocadan ders almış olduğumu göz önünde bulundurulacak olursa, hiç biri İSMEK "Yönetici Asistanlığı" hocamızın özverili anlatımı ve emeğiyle iki dönemlik bir eğitim dönemi onun ki kadar titiz ve başarıyla tamamlanmadı. Yönetici Asistanlığı branşında böylesine donanım sahibi bir eğitmenden ders almak bana büyük ilham kaynağı oldu. Eğitim, bilinç ve kişisel gelişim birbirleriyle paralel doğrultudadır. Ne kadar bilgili olursanız olun ondan ve dersten kazanacaklarınız hala var merak etmeyin. Potansiyelinizi aşın ve İSMEK ile tanışma ayrıcalığını keşfedin. Zaten geri kalanı çorap söküğü gibi gelecektir, bana güvenin.

hasan kurt - 24.06.2015
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba ben İSMEK Bağcılar Çınar Mah. "Bağlama" kursiyerlerinden hasan Kurt. Öncelikle İSMEK eğitim kurumları ile tanıştığıma çok memnun olduğunu ve bu eğitim kurumlarinin açılmasına vesile olanlara saygılarımı sunarım. Ben İSMEK ile bağlama çalma hevesim münasebetiyle tanıştım. İlk başlarda zorlanıp gitmek istemesem de saygı değer hocamızın sabri ve bizlere gösterdiği ilgi ile dersleri sevdim ve başarıya ulaştım. Buradan bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü kendisini çok başarılı bir eğitimci olduğu için kutlar ve başarılarının devamını dilerim.

Nuri DUMAN - 16.06.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba Ben Gültepe İSMEK kurs merkezinde "İngilizce" kursuna devam ediyorum. Daha önce belli oranda ingilizce bilgim vardı. Gültepe İSMEK kurs merkezine geldiğimde çok iyi bir kurs dönemi geçirdim. Unuttuğum bilgilerimi tazeledim ve yeni bir çok bilgi öğrendim. Hocamız bizlere kurs boyunca yılmadan kaliteli kişiliği, karakteri ve bilgisiyle inanılmaz derecede yardımcı oldu. İngilizce kurs öğretmenimize çok teşekkür ederek başarılarının devamını diliyorum. Ülkemizin böyle hocalara ihtiyacı var. Buradan tüm arkadaşlara çağrıda bulunuyorum: Gültepe İSMEK'e gidin; kalite, bilgi, hoşgörü ve insanlıkla tanışın. Bu arada tüm Gültepe İSMEK yönetici ve çalışanlarına bize gösterdikleri özenli ilgiden dolayı da çok teşekkür ediyorum. Selam ve Saygılarımla.

hasret ÖZEN - 11.06.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Merhaba benim İSMEK ile tanışmam iş yerimde zorunlu sertifika alınması nedeni ile oldu. İlk başladığımda iki gün gider sonra bırakırım diye düşünmüştüm. Fakat tam tersi oldu. İSMEK öğle bir öğretmen seçimi yapmış ki; dersi boş vermekten geçtim kursun bitiş tarihi yaklaştıkça üzülür hale geldim. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne böyle kuruluşları olduğu için İSMEK'e kaliteli öğretmen seçimi yaptığı için Yeşilpınar İSMEK "Yönetici Asistanlığı" branş öğretmenine bir öğretici dışında dost ve arkadaş olup hiç bir beklenti gözetmeksizin gösterdiği samimiyet ve güler yüzü için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...

Meryem Demiralp - 08.06.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Renklerin su ile birleşmesini görmemize imkan sunduğunuz için, eski sanatlarımızı yaşatmak adına verdiğiniz çaba için, özellikle gençlerimize meslek sahibi olma imkanı verdiğiniz için, zamanımızı yararlı konularla doldurmaya teşvik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. İSMEK Ebru hocamıza bizimle bir dönemi geçirdiği ve bilgilerini bizimle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum. Bütün İSMEK çalışanlarına sevgiler, saygılar...

Hülya Şen - 02.06.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Merhabalar; Ben 2014/2015 eğitim yılında Kadıköy Rasimpaşa Pastacılık Çırağı kursiyerlerinden Hülya Şen. Bu kursa; ailemin sağlık sorunlarınla mücadele verirken katıldım. (78 yaşındaki annem kolunu kırmıştı. Tam iyileşiyor derken göğsündeki kitleye çağımızın hastalığı kanser teşhisi kondu. Kemoterapi tedavisine başladık.) Ben bu kadar karmaşık duygular içinde gelgitler yaşarken başladığım kursum adeta bana terapi oldu. Yaşının gençliğine rağmen karşısındaki öğrencilerinin dertlerini, sevinçlerini ve de sıkıntılarını büyük bir olgunlukla empati kurarak bizlerle yaşayan hocama ve kurs yönetimine çooooook teşekkür ederim. Bu sıkıntılı dönemimde kursiyer arkadaşlarımla da kurduğumuz gönül bağını da atlamamam gerek. Bize hocamızın sağladığı bu ortam; engin reçetelerle taçlanınca kursumuzun bitmesini hiç istemedim. Katılım belgelerimizi alınca her şey bitti zannettim; meğerse ömür boyu sürecek olan gönül dostluğumuzun başlangıcıymış. Hocamız kursumuzun bitmesine rağmen bizlerle bağlantısını hiç kopartmadı. Bilgilerimize bilgi katmamız için geçtiğimiz günlerde önemli bir seminere katılımımızı sağladı. Benim için tarifi imkansız güzel bir deneyimdi. Tekrar İSMEK Kadıköy Rasimpaşa yönetimine ve gerçek dost olan hocama çok teşekkür ederim. Bu koskocaman ailenin bireyi olmak beni inanılmaz mutlu etti. İnşallah ilerideki zamanlarda tekrar görüşmek dileğiyle.İSMEK YÖNETİM MERKEZİ
Vatan caddesi No:6
(Historia Avm Yanı) Fatih / İstanbul
Tel:0212 531 01 41 (pbx)   Faks:0212 534 85 38
ismek @ ismek.org

Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları İSMEK'e aittir. İzinsiz kullanılamaz. Webmaster