İSMEK'i İstanbul'un mahallelerine kadar yaydık. Hemşehrilerimizi kurslarımıza bekliyoruz.
Başkanımıza ulaşmak içinBranş Tanıtımı: Desen Tasarımı
Desen sanatçının eserini oluşturmak için kullandığı ilk öğedir. Desen tasarımında bir şeklin kullanım alanına göre çizgi ve rengi daha önceden belirlenerek uygun bir şekilde kurşun kalem uç, kömür vb. aletlerle resmedilmektedir. Görsel algının güçlendirilmesi ve estetik öğelerin kavratılması bu eğitimlerin temel amacını oluşturmaktadır.

Kurs Tanıtımı: KÜÇÜKBAKKALKÖY
Aerobik, Ahşap Boyama, Arapça, Bağlama, Bilgisayar İşletmenliği, Cilt Bakımı, Diksiyon, El Nakışı, Gitar, Giyim, İğne Oyası, İngilizce, Kuaförlük, Kumaş Boyama, Kurdele Nakışı, Makine Nakışı, Mefruşat, Muhasebe Yardımcılığı, Resim, Rölyef, Step...
Sercan Anıl Koçalp - 08.12.2014
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

İSMEK Beykoz Spor Eğitim Merkezi fitness kursuna gidiyorum . Pazartesi ve perşembe olmak üzere haftada iki kez gittiğim bu aktivite ile kendimi daha sağlıklı ve güvende hissediyorum. Kuşkusuz eğitmenimizin bunda emeği çok büyük. Kendisi son derece bilinçli bir antrenör. Onun yönlendirmesi ile daha aktif ve kazançlı bir antrenman yapıyorum. Benim dışımda diğer kursiyerlerin de son derece keyif aldığını söyleyebilirim. İlgisinin yanı sıra işini gerçek anlamda bilmesi bizi psikolojik olarak hazırlıyor. Şahsım adına konuşmam gerekirse kendisi ile çalışmaktan çok memnunum ve bir aksilik olmadığı takdirde çalışmaya devam etmeyi canı gönülden istiyorum. Bize bu fırsatı veren herkese teşekkürler, iyi çalışmalar.

dilek onur - 13.11.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

ISMEK Osmaniye ahşap boyama kursuna gidiyorum. Kurs gününü iple çekiyorum. Harika şeyler öğrendim. Ortam çok güzel, hocamız şahane. Hiç bıkmadan usanmadan güler yüzüyle sorduğumuz her soruya cevap veriyor. Bu imkani bizlere sunan, emeği geçen herkese teşekkürler ...

Özlem kara - 12.11.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Bize böyle güzel bir kurumda eğitim almamızı sağlayan Kadir Topbaş ve kurumda yer alan bütün hocalarımıza sonsuz teşekkürler. Özelikle değerli öğretmenlerden eğitim aldığım ve almakta olduğum çok mutluyum. Hz. Ali tarafından eğitimin ve eğitimcinin önemini vurgulamak üzere söylenmiş güzel bir cümle ile noktalamak isterim yazımı. "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" Bizlere kattığınız güzellikler için tekrardan sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız, bu güzel kurumun daha uzun seneler sürmesi dileğiyle...

Selin karabacak - 14.09.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Beşiktaş Dikilitaş'ta "Mesleki Konaklama İngilizce"sine gittim. Ücretsiz olarak bu kadar kaliteli bir eğitim olması beni çok şaşırttı. Hocamız, bu zamana kadar tanıdığım en hoşgörülü, bilgili, anlayışlı ve öğretme kabiliyeti yüksek bir hoca. Kendisine ve İSMEK'e çoookk teşekkür ederim.

Eda Bahar - 08.09.2014
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Vasat

Selamlar, İSMEK ingilizce kursuna gittim ve resmen nefret ettiğim ingilizceyi sevmeye başlamıştım. Başta hocamız olmak üzere kurs hizmetinde katkısı olan herkese minnettarım ama kesinlikle daha fazla kurs merkezi ve eğitim dalı açılmalı. Herkesin bu kurslara ihtiyacı var, her mahallede bir tane kesinlikle olmalı özellikle kırsal kesimlerde.. İnsanların kültürel ve sosyal yönleri o kadar gelişir ki..

zehra arslan - 07.09.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

İSMEK'le küçük yaşta tanışma fırsatım oldu. Büyükşehir belediyesinin sosyal alanda düzenlediği en iyi projesi olarak görüyorum. Eğitim açısından olsun, hizmet açısından olsun her şeyi ile mükemmel. Ben İSMEK'e bir kere adım attım daha da bırakmamayı düşünüyorum. Bütün halkımızı İSMEK'lere davet ediyorum.

ALİ DOĞAN - 05.09.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Merhabalar. Ben bundan 2 sene önce bilgisayar bakım onarım kursuna gitmiştim, bunun bayağı bir faydasını gördüm. Gerek İSMEK'teki hocam gerekse arkadaşlarımla birlik ve beraberlik içerisinde sertifikamı aldım. Şu anda çalışıyorum. Gerçekten orada öğrendiğim bilgileri çoğu zaman kullanıyorum.

özkan demir - 23.07.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

İSMEK bünyesinde bulunmuş, eğitim almış olmaktan dolayı çok mutluyum. Özellikle burada tanıdığım değerli öğretmenim ve edindiğim arkadaşlıklar bana çok büyük artılar kattı. İyi ki bu kursa gelmiş ve onları tanımışım, kurs boyunca üzerimde emeği gecen herkese çok ama çok teşekür ederim.

Dilek - 21.07.2014
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba ben Sarıgazi İSMEK yönetici asistanlığı kursuna gittim. Kursum 1 ay önce bitti keşke bitmeseydi dediğim nadir kurslardan biriydi. Bir daha açılsa yine gitmek isterim. Hocama emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum, tavsiye ettiğim bi kurstur gitmenizde yarar var.

ayse uygur - 17.07.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba. Ben senelerdir bu kurslara katılmak ister, bir türlü fırsat bulamazdım. Meğer ne kadar güzel; öğretmenler ozellikle de hocam muhteşem. Öğretme çabası, sabri hayranlık verecek derecede. Kursun diger özellikleri; Temizliği, kursiyerleri memnun etmek icin cabalari takdire sayan. Katilan kursiyerler de uyumlu, paylaşımcı. Herkese tavsiye ederim, inanin cok memnun kalacaksiniz. Özellikle de evde sıkılanlar. Boşuna evde oturuyorsunuz. Mutlaka size yakin bir İSMEK vardir. Ben Mecidiyeköy İSMEK'ten coook memnunum.Emegi gecen herkese tesekkur ederim.İSMEK YÖNETİM MERKEZİ
Vatan caddesi No:6
(Historia Avm Yanı) Fatih / İstanbul
Tel:0212 531 01 41 (pbx)   Faks:0212 534 85 38
ismek @ ismek.org

Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları İSMEK'e aittir. İzinsiz kullanılamaz. Webmaster