İSMEK'i İstanbul'un mahallelerine kadar yaydık. Hemşehrilerimizi kurslarımıza bekliyoruz.
Başkanımıza ulaşmak içinBranş Tanıtımı: Kalem işi
Genellikle mimaride iç dekoru tamamlayan süsleme sanatıdır. Kalem adı verilen ince fırçalar yardımı ile zemin üzerine desen uygulanmaktadır. Kalem işinin çeşitli teknikleri vardır; fresk tekniği, malakari tekniği vb. taş, mermer, ahşap üzerine de yapılan boyalı süslemeler bu teknikler arasındadır. Ahşap tuval veya ince bir bez gerilerek üzerinin süslenmesi de ayrı bir kalem işi tekniğidir. Türk sanatında kalem işi tekniği ile süslenmiş tavanlar çok tanınmıştır ve talep görmektedir.

Kurs Tanıtımı: SULTAN CENTER
Eyüp’ün merkezi yerinde, Sultan Center Alışveriş Merkezi’nin içerisinde bulunan Sultan Center Kurs Merkezi’nde diksiyon, ahşap boyama, gazetecilik, İngilizce, minyatür,Osmanlıca, tezhip gibi 22 branşta eğitim verilmektedir.
Selin karabacak - 14.09.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Beşiktaş Dikilitaş'ta "Mesleki Konaklama İngilizce"sine gittim. Ücretsiz olarak bu kadar kaliteli bir eğitim olması beni çok şaşırttı. Hocamız, bu zamana kadar tanıdığım en hoşgörülü, bilgili, anlayışlı ve öğretme kabiliyeti yüksek bir hoca. Kendisine ve İSMEK'e çoookk teşekkür ederim.

Eda Bahar - 08.09.2014
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Vasat

Selamlar, İSMEK ingilizce kursuna gittim ve resmen nefret ettiğim ingilizceyi sevmeye başlamıştım. Başta hocamız olmak üzere kurs hizmetinde katkısı olan herkese minnettarım ama kesinlikle daha fazla kurs merkezi ve eğitim dalı açılmalı. Herkesin bu kurslara ihtiyacı var, her mahallede bir tane kesinlikle olmalı özellikle kırsal kesimlerde.. İnsanların kültürel ve sosyal yönleri o kadar gelişir ki..

zehra arslan - 07.09.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

İSMEK'le küçük yaşta tanışma fırsatım oldu. Büyükşehir belediyesinin sosyal alanda düzenlediği en iyi projesi olarak görüyorum. Eğitim açısından olsun, hizmet açısından olsun her şeyi ile mükemmel. Ben İSMEK'e bir kere adım attım daha da bırakmamayı düşünüyorum. Bütün halkımızı İSMEK'lere davet ediyorum.

ALİ DOĞAN - 05.09.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Merhabalar. Ben bundan 2 sene önce bilgisayar bakım onarım kursuna gitmiştim, bunun bayağı bir faydasını gördüm. Gerek İSMEK'teki hocam gerekse arkadaşlarımla birlik ve beraberlik içerisinde sertifikamı aldım. Şu anda çalışıyorum. Gerçekten orada öğrendiğim bilgileri çoğu zaman kullanıyorum.

özkan demir - 23.07.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

İSMEK bünyesinde bulunmuş, eğitim almış olmaktan dolayı çok mutluyum. Özellikle burada tanıdığım değerli öğretmenim ve edindiğim arkadaşlıklar bana çok büyük artılar kattı. İyi ki bu kursa gelmiş ve onları tanımışım, kurs boyunca üzerimde emeği gecen herkese çok ama çok teşekür ederim.

Dilek - 21.07.2014
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba ben Sarıgazi İSMEK yönetici asistanlığı kursuna gittim. Kursum 1 ay önce bitti keşke bitmeseydi dediğim nadir kurslardan biriydi. Bir daha açılsa yine gitmek isterim. Hocama emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum, tavsiye ettiğim bi kurstur gitmenizde yarar var.

ayse uygur - 17.07.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba. Ben senelerdir bu kurslara katılmak ister, bir türlü fırsat bulamazdım. Meğer ne kadar güzel; öğretmenler ozellikle de hocam muhteşem. Öğretme çabası, sabri hayranlık verecek derecede. Kursun diger özellikleri; Temizliği, kursiyerleri memnun etmek icin cabalari takdire sayan. Katilan kursiyerler de uyumlu, paylaşımcı. Herkese tavsiye ederim, inanin cok memnun kalacaksiniz. Özellikle de evde sıkılanlar. Boşuna evde oturuyorsunuz. Mutlaka size yakin bir İSMEK vardir. Ben Mecidiyeköy İSMEK'ten coook memnunum.Emegi gecen herkese tesekkur ederim.

Ayşegül Demirbaş - 26.06.2014
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Öncelikle bu imkanı bize sunanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İSMEK Yeşilova 2013-2014 İngilizce A1 ve A2 kurslarında eğitim gördüm, inanılmaz faydasını gördüm ve geliştim. Açıkçası bir ön yargıyla başvurdum bu kursa fakat buradaki hocalarım alçakgönüllü ve çok kaliteli insanlar. Kafama takılan her şeyi sorabiliyor, dogru bildiğim yanlışlarımı düzeltiyor, her gün yeni şeyler öğreniyordum. Şu an derdimi anlatacak kadar ingilizce biliyorum. Yabancı kanalları izliyorum, daha da geliştiriyorum kendimi. Hocalarımızın en çok yaptıkları şey tekrar etmek, hatırlatmak. İnanın böylelikle bilgilerim hep taze bir şekilde. TEŞEKKÜRLER İSMEK

esma zeren - 11.06.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

İSMEK bünyesinde çalışan herkese teşekkür ederim. Aile, arkadaş ortamı yarattıkları için. Herkesin samimi ve içten olması da ayrı bir güzel. Yapılan işlerin güzelliğine inanarak tekrardan teşekkür ederim. Diksiyon kursuna gittim dikkat etmem gerekenleri, doğru bildiğim yanlışları öğrendim, iş gorusmesine gittiğim de aldığım bu kursun nasıl faydalı olduğunu da gördüm. Diksiyon hocama ve İngilizce hocama ayrıca teşekkür ederim. Yeni bir dil öğrenmek, zor fakat bu dersi hocamla o kadar da zor olmadı. İSMEK'in tüm çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Fatma Arcı - 15.05.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Merhaba, öncelikle bize bu kaliteli kursları açan ve burada kurs görmemizi sağlayan İstanbul Belediye Başkanımız Kadir Topbaş'a çok teşekkür ederim. Ben Fatih Çapa şubesinde mefruşat bölümü kursuna gidiyorum. Hocamın sayesinde çok şey öğrendim ve çok memnunum. Tüm İSMEK çalışanlarına, hocalarına ve kendi hocamıza ilgili, alakalı ve sakin tavırlarından dolayı cok teşekkür ederim. Sevgiler Fatma ArcıİSMEK YÖNETİM MERKEZİ
Vatan caddesi No:6
(Historia Avm Yanı) Fatih / İstanbul
Tel:0212 531 01 41 (pbx)   Faks:0212 534 85 38
ismek @ ismek.org

Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları İSMEK'e aittir. İzinsiz kullanılamaz. Webmaster