İSMEK'i İstanbul'un mahallelerine kadar yaydık. Hemşehrilerimizi kurslarımıza bekliyoruz.
Başkanımıza ulaşmak içinBranş Tanıtımı: İnternet E-Posta Yönetimi
Web sitesi tasarımları görsel açıdan estetik ve kolay izlenebilir, içerik açısından ise işlevsellik ile kolay ulaşım sunması gereken tasarım projeleridir. DreamWeaver, HTML, Front Page, Photoshop, Fireworks ve Flash programları web tasarımında öne çıkan başlıklardır.

Kurs Tanıtımı: GÜMÜŞ SUYU MAH.
Beykoz İSKİ Binası’nın 4. katında ücretsiz eğitim faaliyetlerini sürdüren kurs merkezimizde ahşap oymacılığı, cam süslemeciliği, gümüş sim örücülüğü, bağlama, rölyef, resim, Bilgisayar İşlet., hat gibi 32 branşta ücretsiz eğitim verilmektedir.
neval varol - 19.03.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

İSMEK'e bu yıl Ataşehir Küçükbakkalköy Dekoratif Ahşap Boyama kursu ile ilk kez katıldım. Öğretmenimizin sıcak ilgisi, hepimizle tek tek ilgilenmesi buranın doğru bir yer olduğunu ve kendim için ne kadar güzel bir karar verdiğimi gösteriyor. Kazanılan yeni arkadaşlıklarda yanında ayrı bir hediye. Bence İSMEK bir bağımlılık. Daha şimdiden seneye hangi kursa gitsek diye düşünmeye başladık bile. Başta dünya iyisi ve çok büyük emeği olan hocama, bu imkanı bizlere saglayan İSMEK'e cok teşekkür ederim. sevgiyle kalın...

Emine ÖAZALTIN - 16.03.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Ben de bir İSMEK müdavimiyim. Kursa başladığımda bu kadar kaliteli eğitim alacağımı hiç düşünmemiştim. Yenibosna Uzmanlık Merkezi'ndeki hocalarımız bilgi ve becerlerini o kadar güzel aktarıyor ki; kurs sonunda iyi bir meslek sahibi edinmiş bireyler olarak mezun oluyoruz. Ben de gerçekten kaliteli iş yerlerinde bu sayede çalışma fırsatları buldum. Bunun için İSMEK'in kurucusu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve İBB Başkanım Kadir Topbaş'a ve İSMEK hocalarıma çok teşekkür ederim.

Mehmet Deniz Karaköy - 09.03.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Başlangıçta eğitim ve eğitmen kadrosu ile alakalı kuşkularım vardı. Fakat katıldığım birbirinden farklı öğrenim programlarındaki eğitmenlerin yeterlilikleri, konularına hakimiyetleri, pozitif enerjileri, her düzeyden katılımcının anlayabileceği şekilde ders sunumları başlangıçta ne kadar ön yargılı bir soru işaretine sahip olduğumu gösterdi. İSMEK'teki eğitmen kadrosunun yanında eğitim binalarındaki çalışanların güler yüzlülüğü, samimi ve sahici iş disiplinleriyle her türlü kurum içi konularda yardımcı olmaları gerçekten verilen hizmetin ne denli üst düzeyde olduğunun imzası. Bu kadar başarılı bir işleyişin sürekliliğini sağlayan tüm İSMEK çalışanlarına teşekkürlerimi sunmayı borç bilirim.

EsmaMertoğlu - 09.03.2015
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

MERHABA, Ben İSMEK kursuna başladım ve çok memnun kaldım. Önce 'Arapça' kursuna gitmiştim. Şimdi ise 'Kur'an-ı Kerim Elifba ve Tecvidli Okuma' kursuna başladım. Hocamız çok iyi ve tatlı birisi. Dersleri çok güzel anlatıyor ve anlamımızı sağlıyor. Hiç ücret talep edilmeden bilgi sahibi oluyoruz. Bu hizmeti sağladığı için İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE teşekkürlerini sunarım..

özlem aydin - 04.03.2015
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba, Ben İSMEK'in Üsküdar İcadiye'de 'Aşçı Çırağı' kursuna devam ediyorum. Hocamız sayesinde burada bir çok tarif yapma fırsatımız oldu. Bu fırsatı sağladığı için hocamıza ve İSMEK'e çok teşekkür ederim... İkisini de tanıdığıma çok mutluyum.

Sevda Erarslan - 02.03.2015
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

Merhaba... Ben 'Bilgisayar Kullanımı' kursuna başladım. Tarih bölümü mezunuyum ancak işe başlayabilmem için bilgisayar sertifikasına ihtiyacım var. Bilgisayarı iyi bilmeme rağmen kursun bana daha fazla katkı sağlayacağına inanıyorum. Derslerimiz çok verimli geçiyor, öğretmenimizden de çok memnunum. Hiçbir ücret ödemeden Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika almamıza yardımcı olan öncelikli olarak bu projenin kurucusu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerimi ve sevgilerimi gönderiyorum.Herkese başarılar...

HAVVA ÖZKANLI - 04.02.2015
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

MERHABA, Ben İSMEK kursuna başladım ve çok memnun kaldım. Önceden muhasebe kursuna gittim. Şimdi ise yönetici asistanlık kursuna başladım. Hocamız çok iyi ve çok tatlı birisi. Dersleri çok güzel anlatıyor ve anlamımızı sağlıyor. Hiç ücret talep edilmeden bilgi sahibi oluyoruz. Bu hizmeti sağladığı için İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE teşekkürlerini sunarım..

Sercan Anıl Koçalp - 08.12.2014
İsmek Eğitimleri: Kaliteli
Web İçerik: Kaliteli

İSMEK Beykoz Spor Eğitim Merkezi fitness kursuna gidiyorum . Pazartesi ve perşembe olmak üzere haftada iki kez gittiğim bu aktivite ile kendimi daha sağlıklı ve güvende hissediyorum. Kuşkusuz eğitmenimizin bunda emeği çok büyük. Kendisi son derece bilinçli bir antrenör. Onun yönlendirmesi ile daha aktif ve kazançlı bir antrenman yapıyorum. Benim dışımda diğer kursiyerlerin de son derece keyif aldığını söyleyebilirim. İlgisinin yanı sıra işini gerçek anlamda bilmesi bizi psikolojik olarak hazırlıyor. Şahsım adına konuşmam gerekirse kendisi ile çalışmaktan çok memnunum ve bir aksilik olmadığı takdirde çalışmaya devam etmeyi canı gönülden istiyorum. Bize bu fırsatı veren herkese teşekkürler, iyi çalışmalar.

dilek onur - 13.11.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

ISMEK Osmaniye ahşap boyama kursuna gidiyorum. Kurs gününü iple çekiyorum. Harika şeyler öğrendim. Ortam çok güzel, hocamız şahane. Hiç bıkmadan usanmadan güler yüzüyle sorduğumuz her soruya cevap veriyor. Bu imkani bizlere sunan, emeği geçen herkese teşekkürler ...

Özlem kara - 12.11.2014
İsmek Eğitimleri: Çok Kaliteli
Web İçerik: Çok Kaliteli

Bize böyle güzel bir kurumda eğitim almamızı sağlayan Kadir Topbaş ve kurumda yer alan bütün hocalarımıza sonsuz teşekkürler. Özelikle değerli öğretmenlerden eğitim aldığım ve almakta olduğum çok mutluyum. Hz. Ali tarafından eğitimin ve eğitimcinin önemini vurgulamak üzere söylenmiş güzel bir cümle ile noktalamak isterim yazımı. "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" Bizlere kattığınız güzellikler için tekrardan sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız, bu güzel kurumun daha uzun seneler sürmesi dileğiyle...İSMEK YÖNETİM MERKEZİ
Vatan caddesi No:6
(Historia Avm Yanı) Fatih / İstanbul
Tel:0212 531 01 41 (pbx)   Faks:0212 534 85 38
ismek @ ismek.org

Bu sitedeki tüm içerik ve görsel malzemenin telif hakları İSMEK'e aittir. İzinsiz kullanılamaz. Webmaster